prYeni Çokuslu Boya Kimya Sanayi

Yeni Çokuslu Boya 1992 yılında DYO ve DEWILUX markalı sanayi boyaları ve yardımcı ürünlerinin; satış, pazarlama ve teknik servis hizmetlerini vermek amacı ile kurulmuştur.

Halen İkitelli / Dolapdere Sanayi Sitesinde 1000 metre kare alanda; 12 personel, 11 aracı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Hedefimiz, satış öncesi ve sonrası sunduğumuz hizmet ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Yeni Çokuslu Boya‘nın kuruluşundan itibaren, her sene daha da büyüyerek, sektörde rekabet ve fark yaratmasının başlıca nedenlerinden biri;

Çok hızlı gelişen ve yenilenen teknolijiye ayak uydurmanın yanında, kendi değişimlerini yaratmak, müşteriyi mutlu kılan maliyetle, sektörün ihtiyaç duyduğu mamulleri kaliteli, güvenli ve en hızlı biçimde müşteriye ulaşımını sağlamaktır.

Yeni Çokuslu Boya 2007 yılı sonunda Dyo Sanayi Boyaları Türkiye Satış 2. liğini ve Dewilux Sanayi Boyaları satış 1. liğini kazanarak, sektördeki kararlılığını ortaya koymuştur. 300 tonluk ürün stoğu, müşterinin istediği parlaklık ve miktarda üretim yapabilen mix makinası ve konusunda profesyonel, çözüm odaklı Satış Yöneticileri ile; 2008 yılında da politikası, daha çok hizmet ve müşteri memnuniyeti olacaktır.